Instruktør

Annette Pedersen
INSTRUKTØR.
 
tlf.:            2210 7909
mail.:       enhjorning@stofanet.dk 
 
Annette er samtidig Adfærds Konsulent
Se mere under medlemssider /DcHs Konsulenttjeneste 
Irene Lønvig
INSTRUKTØR. 
 
tlf.:      2233 2983
mail.: loenvig@gmail.com
 

Irene er samtidig valgt til klubbens formand.

Benny Madsen
INSTRUKTØR. 
 
tlf.:           2140 1201
mail.:       bema@outlook.dk 
 
Betty Lison
INSTRUKTØR. 
 
tlf.:           4098 8123
mail.:       bettylison@gmail.com 
 
Betty er instruktør i såvel Rally lydighed, Agility som DcH Program  
Birthe Larsen
INSTRUKTØR. 
 
tlf.: 2240 5439
mail.: birthemlarsen@gmail.com 
Jeanette Schøn
INSTRUKTØR. 
 
tlf.:           2762 8249
mail.:       sch.jeanette@gmail.com 
Jesper Michaelsen
INSTRUKTØR.
 
tlf.:           2271 5486
mail.:       voerbjergvej@gmail.com
 
Knud Krebs
INSTRUKTØR. 
 
tlf.: 2944 1139
mail.: aftenvej11@mail.tele.dk 
 
Knud er samtidig medlem af DcHs eftersøgningstjeneste. Se mere under medlemssider/DcHs eftersøgningstjeneste 
Lone Korsgaard Thomsen
INSTRUKTØR. 
 
tlf.:       31328214
mail:    lonekorsgaard@sol.dk 
Marianne Simonsen
INSTRUKTØR. 
 
tlf.: 2384 3007
mail.: v.laagen.marianne@gmail.com 
Max Frost
INSTRUKTØR 
 
tlf.:       6172 6226
mail.:   max_frost@live.dk 
 
Niels Johansen
INSTRUKTØR.
 
tlf.:           2822 6005
mail.:       niels@johansen.at  
Peder Søndergaard
INSTRUKTØR. 
 
tlf.:              6068 4069
mail.:          peder@peders.in 
Susanne Sølvhøi
INSTRUKTØR.
 
tlf.:            2147 6090
mail.:       susanne@solsiden.dk 
 
Susanne er instruktør i såvel Rally lydighed som DcH Program  
Tommy Jespersen
INSTRUKTØR. På pause
 
tlf.:     5051 5204
mail.: tommy.jespersen45@gmail.com
Rikke Jungersen
INSTRUKTØR.
 
tlf.:          4144 1598
mail.:      rikke-juliussen@live.dk
Dorthe Rasmussen
INSTRUKTØR.
 
tlf.:        2946 5602
mail.:    d.r.frederikssund@gmail.com

Nyheder

Sponsorer